• artelon
  • askı aparat
  • kabinet

Artelon Hakkımızda

Artelon, Türkiye'nin sektördeki en büyük bilgi birikimine sahip Rack Kabinet ve Aksesuarı üreticisi Lande Kabinet firmasının resmi dağıtıcısı ve ortağıdır.

Rack kabinetlerin yanında bayisi olduğumuz firmalar vasıtasıyla her türlü bakır ve fiber network ürünlerini de firmamızdan tedarik edebilirsiniz.

Artelon aynı zamanda Türkiye’nin en büyük yerli askı aparatı üreticisidir. Her türlü ebattaki TV, monitör ve projeksiyon cihazlarınız için sabit ve hareketli duvar, masaüstü ve tavan askı aparatları üretmekteyiz. Üretici olmanın verdiği avantajla projelerinize ve isteklerinize uygun ölçülerde farklı ürün tasarımları ve üretimi de yapabilmekteyiz. Mevcut askı aparatı ürünlerimizde yüksek stok ve kalitemiz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Perpa’daki toptan showroom’umuzda tüm kabin ve aksesuarları, Askı Aparatı ürünleri, Patch Panel, RJ45 Keystone Jack, Bakır ve Fiber Data Kablo Çeşitleri, Bakır ve Fiber Patch Cord ve Pigtailleri, KVM Konsollarını ve Akım Korumalı PDU ile Akıllı PDU ürünlerini görebilirsiniz.

Toptan satış ofisimizin bulunduğu Perpa 8.Katta bir de yeni faaliyete geçen perakende showroom’umuzda her türlü network ürünleri, kablo çeşitleri (HDMI, USB, DVI, Data, değişik metrajlarda patch cord vs), klavyeden modeme bilgisayar ürünleri, network altyapı işlerinde ihtiyaç duyduğunuz el aletlerini bulabilirsiniz.

Artelon müşterilerine sorunsuz ürün temin etmek için uğraşır. Artelon ürünlerini tedarik etmek için satış temsilcileriyle irtibat kurabilir ya da yakında faaliyete geçecek Artelon'un online satış platformu üzerinden online şekilde satın alabilirsiniz.

Artelondan Haberler
kabinet Artelon, Türkiye’nin konusunda en büyük bilgi birikimine sahip Rack Kabinet ve aksesuarları üreticisi Lande Kabinet A.Ş.’nin resmi dağıtıcısı ve ortağıdır.

network Perpa 8.Kat no:937’de bulunan perakende showroom’umuzdan her türlü network ürünlerini ile bilgisayar ve TV aksesuarlarını temin edebilirsiniz.

askı-aparat Fabrikamızda, standart ürün grubumuz haricinde size özel duvar, tavan ve masa üstü askı aparatları da imal ediyoruz.
Artelon Askı Aparatları
Artelon, her türlü TV, monitör ve projeksiyonlar için duvar, tavan ve masa üstü askı aparatlarında Türkiye’nin en büyük üreticisidir. Standart sabit ve hareketli aparatlarımıza ilaveten isteğe özel aparat ve TV, ipad vs standları da üretmekteyiz.

© Copyright 2013 Artelon Endüstriyel Tasarım Ltd. Şti.