Ürünlerimiz    ❯    IT Kabinetler ve Aksesuarları    ❯    IT Kabinetler

  • 19” DYNAmic Dikili Tip Kabinetler

19” DYNAmic Dikili Tip Kabinetler

DYNAmic serisi, Network/Server kabinetleri, kalite ve katma değerin en optimum şeklinde sunulmuş çözümleri içerir.

Kablolama ve server uygulamalarındaki yüksek performansı ve sunduğu kalitesi paralelinde, üretildiği yüksek teknolojik otomatize endüstriyel altyapı ve tasarımı sayesinde gözardı edilemez bir fiyat endeksi sunar.

600mm genişlik serisinde, 12U’dan 45U’ya kadar 10 farklı U yüksekliğinde, belli U yüksekliklerinde ise 600, 800 ve 1000mm. derinliklerde sunulmaktadır. Kabinetler standart olarak camlı ön kapılı, mekanik geçmeli, kilitli metal yan panelleriyle ve kilitli metal arka kapısıyla birlikte sunulmaktadır. Tüm panel ve kapılar kilitlenebilir özelliktedir. 800mm. genişlik serisi 22U’dan 45U’ya kadar U yüksekliklerinde sunulmaktadır.

Geniş ürün yükseklik portföyü, altyapınızın ihtiyacı olan her türlü U yüksekliği gereksinimini karşılar niteliktedir.

DYNAmic Serisi Kabinetler, teknik görünümünün yanısıra aynı zamanda dekoratif ektrüzyon alüminyum ön kapı çerçevesiyle estetik bir görünüme sahiptir. Ürün grubu özel seçilmiş ince pütürlü RAL 9005 Siyah ve RAL 7035 Açık Gri Soft-touch boya yapısı sayesinde bulunduğu çevreye dekoratif olarak uyum sağlar.

Ürün grubu, 1000mm. derinlik versiyonuyla, düşük yoğunluklu server ve storage uygulamalarına olanak verir. Tamamen standart ve stoklu ürün portföyü, ön montajlı olarak sevk edilmektedir. Sevk konfigurasyonuna yükseklik ayarlı ayak grubu dahildir.

DYNAmic Serisi ürün grubu, tüm kullanım taleplerini karşılayacak nitelikte ve çeşitlilikte aksesuar seçenekleriyle ve en uygun U yüksekliği kullanım alanıyla sunulmaktadır.

IT Kabinetler

Ürünleri İncele ➲

Aksesuarlar

Ürünleri İncele ➲

© Copyright 2013 Artelon Endüstriyel Tasarım Ltd. Şti.